ENSTRUMAN DERSLERİ
(Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı)

Her yaş ve her seviyeye özel, birebir oluşturulan müfredat ve program ile enstruman derslerimiz, hijyenik ve ferah dersliklerimizde verilmektedir. Alanında uzman, konservatuvar mezunu eğitmenlerimiz ile sizlerin veya çocuklarınızın seviyesi ve isteklerine göre en iyi eğitim için sizleri bekliyoruz. 

*Piyano - Gitar - Keman - Flüt başta olmak üzere tüm eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgiler ve sorularınız için bizlere anasayfamızda bulunan iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

BALE & DANS STÜDYOSU
(Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı
)

Her yaş ve her seviyeye özel, birebir veya gruplar halinde oluşturulan müfredat ve program ile modern dans, salon dansları, klasik bale ve çocuk bale derslerimiz, hijyenik ve ferah dans salonumuzda verilmektedir. Alanında uzman, konservatuvar mezunu eğitmenlerimiz ile sizlerin veya çocuklarınızın seviyesi ve isteklerine göre en iyi eğitim için sizleri bekliyoruz. 

*Detaylı bilgiler ve sorularınız için bizlere anasayfamızda bulunan iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

ŞAN VE VOKAL EĞİTİMİ
(Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı
)

Eğitmenlerimizin tamamı opera solist sanatçılarından oluşan ekibimiz ile, isteğinize özel müfredat ve eğitim yolları ile birebir derslerimiz hijyenik, ferah ve yalıtımlı dersliklerimizde sizleri bekliyor. Hobi amaçlı veya sınav, seçmelere hazırlık için ayrı ayrı şekillendirdiğimiz eğitimlerimiz ile siz değerli sanatseverleri ALT SAHNE'ye bekliyoruz.

*Detaylı bilgiler için lütfen bizlere anasayfamızda yer alan iletişim bölümünden ulaşın.

SINAV HAZIRLIK

Konservatuvar'a mı hazırlanmak istiyorsunuz? Ya da bir Güzel Sanat Lisesi'ne? O zaman doğru yerdesiniz. Türkiye'nin en iyi konservatuvar ve kurumlarından mezun olmuş, sınav yönergelerine hakim ve tecrübeli eğitmen kadromuz ile sizleri en iyi şekilde hazırlıyoruz. Geleceğin sanatçılarına sadece sınav hazırlığı değil mesleki katkılar sağlamak için de özel dersler veriyor, sanat tarihi, alan konularından bilgi ve birikimlerimizi paylaşıyoruz. Sizleri de en yakın zamanda ALT SAHNE'ye bekliyoruz.

*Detaylı bilgi ve sorularınız için sizleri anaysafamızda bulunan iletişim formuna bekliyoruz.

OYUNCULUK EĞİTİMİ - HANGAR STUDIO

Bilgi için;
info@hngrstudio.com

+90 552 397 86 36